Нурсултон Назарбоев Санкт-Петербургга келди

SANKT-PETERBURG. Kazinform - Қозоғистоннинг Биринчи Президенти – Елбасы Нурсултон Назарбоев Санкт-Петербургга келди. У МДҲга аъзо давлатлар раҳбарларининг норасмий учрашувида иштирок этади. Бу ҳақда Елбасы матбуот котиби Айдос Укибай Twitter саҳифасида маълум қилди.

Нурсултон Назарбоев Санкт-Петербургга келди

«Елбасы Россия Федерацияси Президентининг таклифига биноан МДҲга аъзо давлатлар раҳбарларининг норасмий учрашувида иштирок этиш учун Санкт-Петербургга келди», — дейилади хабарда.