«Елбасы Россия Федерацияси Президентининг таклифига биноан МДҲга аъзо давлатлар раҳбарларининг норасмий учрашувида иштирок этиш учун Санкт-Петербургга келди», — дейилади хабарда.
20:01, 27 Декабр 2021
Нурсултон Назарбоев Санкт-Петербургга келди
SANKT-PETERBURG. Kazinform - Қозоғистоннинг Биринчи Президенти – Елбасы Нурсултон Назарбоев Санкт-Петербургга келди. У МДҲга аъзо давлатлар раҳбарларининг норасмий учрашувида иштирок этади. Бу ҳақда Елбасы матбуот котиби Айдос Укибай Twitter саҳифасида маълум қилди.